Megye 2 - Győr-Moson-Sopron Megyei Sakkszövetség

Győr-Moson-Sopron Megyei Sakkszövetség
Tartalomhoz ugrás
A fordulók időpontjai és helyszínei:

 
1-2. forduló     2018. október 6.              Levél       
 
3-4. forduló     2018. december 8.          Sopron
 
5-6. forduló     2019. január 12.              Pannonhalma  
 
7-8. forduló     2019. február 9.              Jánossomorja
 
9-10. forduló   2019. március 30.           Lövő
 

A bajnokság végeredménye

Rank Team                         1    2    3    4    5    6    7    8    9    10  Pts+ Res.
  1 Győri Bástya                 *   2,5  2,5  1,0  3,0  4,0  4,0  3,0  4,0  0,0F 24,0  0   
  2 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 1,5   *   2,0  3,5  3,5  2,5  3,0  4,0  4,0  0,0F 23,0  0   
  3 Szimultán 07 Győr           1,5  2,0   *   2,0  1,5  3,0  3,5  1,5  4,0  0,0F 19,0  0   
  4 KSE Levél 1                 3,0  0,5  2,0   *   2,0  3,0  2,5  3,5  3,0  0,0F 18,5  1   
  5 Lövő SE-Sopron              1,0  0,5  2,5  2,0   *   3,0  2,5  3,0  4,0  0,0F 18,5  1   
  6 Lövő SE                     0,0  1,5  1,0  1,0  1,0   *   4,0  2,0  4,0  2,0  14,5  0   
  7 Jánossomorja 1              0,0  1,0  0,5  1,5  1,5  0,0   *   3,5  4,0  2,0  12,0  0   
  8 KSE Levél 2                 1,0  0,0  2,5  0,5  1,0  2,0  0,5   *   3,0  0,0F 10,5  0   
  9 Jánossomorja 2              0,0  0,0  0,0  1,0  0,0  0,0  0,0  1,0   *   0,0F 2,0   0   
 10 Töltéstava-Kisfalud         0,0F 0,0F 0,0F 0,0F 0,0F 1,0  2,0  0,0F 0,0F  *   0,0   0

Legjobb pontszerzők

Rank Name                 Rtg Team                        Pts. RtgØ
  1 Paluska Karol       1621 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 7,5  1355
  2 Nagy Tibor          1701 KSE Levél 1                 6,5  1400
  3 Bakos Beno          1315 Győri Bástya                6,5  1351
  4 Balogh Szabolcs     1859 Győri Bástya                6,0  1596
  5 Zsirai Balint       1320 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 6,0  1262
  6 Pozsgai Peter       1358 Győri Bástya                6,0  1239
  7 Csidey Csongor      1617 Szimultán 07 Győr           5,5  1627
  8 Gyurika Tamas       1748 Lövő SE                     5,5  1608
  9 Horvath Tibor       1848 KSE Levél 1                 5,5  1598
 10 Kovacs Istvan       1376 Lövő SE-Sopron              5,5  1139
 11 Balogh Anett        1326 Lövő SE                     5,0  1254
 12 Konczol Tamas       1536 Lövő SE-Sopron              5,0  1250
 13 Salgovic Simon      1855 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 4,5  1597
 14 Jonas Benedek Gabor 1494 Szimultán 07 Győr           4,5  1419
 15 Halmai Florian Dr.  1420 Lövő SE-Sopron              4,5  1372
 16 Prokai Robert       1523 Jánossomorja 1              4,0  1667
 17 Torok Attila        1617 KSE Levél 2                 4,0  1635
 18 Molnar Imre         1147 Jánossomorja 1              4,0  1254
 19 Szekeres Szilvia    1284 KSE Levél 2                 3,5  1362
 20 Nemeth Csilla       1420 KSE Levél 1                 3,5  1249
 21 Petrecz Akos        1346 Szimultán 07 Győr           3,5  1238
 22 Gyurika Roland      1301 Lövő SE                     3,0  1443
 23 Balint Laszlo       1515 KSE Levél 1                 3,0  1334
 24 Stipta Roza Rebeka  1196 Lövő SE                     3,0  1250
 25 Csontos Aron        1171 Szimultán 07 Győr           3,0  1209


Legjobb teljesítmények

Rank Name                 Rtg Team                        ratP
  1 Paluska Karol       1621 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 1799
  2 Balogh Szabolcs     1859 Győri Bástya                1789
  3 Csidey Csongor      1617 Szimultán 07 Győr           1768
  4 Torok Attila        1617 KSE Levél 2                 1760
  5 Horvath Tibor       1848 KSE Levél 1                 1739
  6 Gyurika Tamas       1748 Lövő SE                     1688
  7 Nagy Tibor          1701 KSE Levél 1                 1651
  8 Salgovic Simon      1855 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 1640
  9 Prokai Robert       1523 Jánossomorja 1              1624
 10 Bakos Beno          1315 Győri Bástya                1602
 11 Kovacs Istvan       1376 Lövő SE-Sopron              1540
 12 Jonas Benedek Gabor 1494 Szimultán 07 Győr           1521
 13 Zsirai Balint       1320 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 1455
 14 Pozsgai Peter       1358 Győri Bástya                1432
 15 Halmai Florian Dr.  1420 Lövő SE-Sopron              1415
 16 Konczol Tamas       1536 Lövő SE-Sopron              1408
 17 Nemeth Csilla       1420 KSE Levél 1                 1398
 18 Balint Laszlo       1515 KSE Levél 1                 1334
 19 Szanto Tamas        1257 Jánossomorja 1              1332
 20 Szekeres Szilvia    1284 KSE Levél 2                 1319
 21 Gyurika Roland      1301 Lövő SE                     1318
 22 Bereczki Erno       1523 Lövő SE-Sopron              1305
 23 Balogh Anett        1326 Lövő SE                     1297
 24 Petrecz Akos        1346 Szimultán 07 Győr           1295
 25 Molnar Imre         1147 Jánossomorja 1              1211


TÁBLADÍJAK

Board 1

Rank Name                 Rtg Team                        Pts. ratP RtgØ
  1 Balogh Szabolcs     1859 Győri Bástya                6,0  1789 1596
  2 Csidey Csongor      1617 Szimultán 07 Győr           5,5  1768 1627
  3 Horvath Tibor       1848 KSE Levél 1                 5,5  1739 1598

Board 2

Rank Name                 Rtg Team                        Pts. ratP RtgØ
  1 Paluska Karol       1621 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 7,5  1799 1355
  2 Nagy Tibor          1701 KSE Levél 1                 6,5  1651 1457
  3 Jonas Benedek Gabor 1494 Szimultán 07 Győr           4,5  1521 1489

Board 3

Rank Name                 Rtg Team                        Pts. ratP RtgØ
  1 Bakos Beno          1315 Győri Bástya                6,5  1602 1401
  2 Konczol Tamas       1536 Lövő SE-Sopron              5,0  1408 1292
  3 Balogh Anett        1326 Lövő SE                     5,0  1297 1327

Board 4

Rank Name                 Rtg Team                        Pts. ratP RtgØ
  1 Zsirai Balint       1320 Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár 6,0  1455 1349
  2 Pozsgai Peter       1358 Győri Bástya                6,0  1432 1273
  3 Kovacs Istvan       1376 Lövő SE-Sopron              5,5  1540 1209


KÜLÖNDÍJAK

10 éven aluliak
Petrecz Ákos - Szimultán 07 Győr

12 éven aluliak
Karol Paluska - Fehér Ló SE-Mosonmagyaróvár

15 éven aluliak
Csidey Csongor - Szimultán 07 Győr

hölgyek
Németh Csilla - KSE Levél 1

seniorok
Halmai Flórián dr. - Lövő SE

5-6. forduló
2019.január 12., 10:00 és 14:00
Kazinczy Ferenc Művelődési Ház
Pannonhalma, Petőfi u. 25.
3-4. forduló
2018. december 8., 10:00 és 14:00
Eötvös József Evangélikus Gimnázium
Sopron, Deák tér 51.
1-2. forduló
2018. október 6., 10:00 és 14:00
Kultúrház
Levél, Fő u. 30.
Vissza a tartalomhoz