2011/2012. évi Győr-Moson-Sopron megyei éS

GYŐR VÁROSI Egyéni és Csapat

Sakk Diákolimpia BAJNOKSÁGOK

Győr, 2012. január 14-15.

 

VersenykiírásFotóalbumKrúdy Gimnázium

 
Krúdy Gimnázium Győr nagyobb térképen való megjelenítése

L1 - U8 lányL2 - U10 lányL3 - U12 lányL4 - U14 lányL5 - U16 lányL6 - U18 lány

F1 - U8 fiúF2 - U10 fiúF3 - U12 fiúF4 - U14 fiúF5 - U16 fiúF6 - U18 fiú

alsós lányokfelsős lányokközépiskolás lányok

alsós fiúkfelsős fiúkközépiskolás fiúk

 

 

 free counters

 

2011/2012. évi megyei bajnokok

Egyéni
L-1 Reicher Anna, Bolyai-Mosonmagyaróvár
L-2 Vasvári-Tóth Emma, Tulipános-Győr
L-3 Kurcsics Erika, Térségi ÁI-Kapuvár
L-4 Kovács Eszter, Kazinczy-Győr
L-5 Lócsi Barbara, Jedlik-Győr
L-6 Márkus Eszter, Berzsenyi-Sopron
F-1 Lobitz Andor, Bolyai-Mosonmagyaróvár
F-2 Németh Bálint, Móra-Mosonmagyaróvár
F-3 Csuta Ákos Koppány, Öveges Gyakorló-Győr
F-4 Orosz András, Apor-Győr
F-5 Nyéki Bence. Révai-Győr
F-6 Bánovics Gábor, Krúdy-Győr

Csapat
alsós fiúk: Térségi ÁI-Kapuvár
alsós lányok: Ujhelyi Imre ÁI-Mosonmagyaróvár
felsős fiúk: Fiáth János ÁMK-Töltéstava
felsős lányok: Ujhelyi Imre ÁI-Mosonmagyaróvár
középiskolás fiúk: Révai Miklós Gimnázium-Győr
középiskolás lányok: Kazinczy Ferenc Gimnázium-Győr

2011/2012. évi Győr városi bajnokok

Egyéni
L-1 Tringer Berta, Kodály-Győr
L-2 Vasvári-Tóth Emma, Tulipános-Győr
L-3
L-4 Kovács Eszter, Kazinczy-Győr
L-5 Lócsi Barbara, Jedlik-Győr
L-6 Üveges Dóra, Krúdy-Győr
F-1 Horváth Balázs, Arany-Győr
F-2 Pesti Máté, Péterffy-Győr
F-3 Csuta Ákos Koppány, Öveges Gyakorló-Győr
F-4 Orosz András, Apor-Győr
F-5 Nyéki Bence, Révai-Győr
F-6 Bánovics Gábor, Krúdy-Győr

Csapat
alsós fiúk: Szabadhegyi Magyar-Német ÁI-Győr
alsós lányok:
felsős fiúk: Öveges Kálmán GyÁI-Győr
felsős lányok:
középiskolás fiúk: Révai Miklós Gimnázium-Győr
középiskolás lányok: Kazinczy Ferenc Gimnázium-Győr

2010/2011. évi megyei bajnokok

Egyéni
L-1 Vasvári-Tóth Emma, Tulipános-Győr
L-2 Kurcsics Erika, Térségi-Kapuvár
L-3 Giczi Alexandra, Ujhelyi-Mosonmagyaróvár
L-4 Kovács Eszter, Bolyai-Mosonmagyaróvár
L-5 Tóth Alexandra, Krúdy-Győr
L-6 Hadrik Kitti, Handler-Sopron
F-1 Molnár Dániel, Térségi-Kapuvár
F-2 Németh Bálint, Móra-Mosonmagyaróvár
F-3 Csuta Ákos Koppány, Öveges Gyakorló-Győr
F-4 Kurcsics Máté, Térségi, Kapuvár
F-5 Bodor Gergely, Bolyai-Mosonmagyaróvár
F-6 Finszter Máté, Apor-Győr

Csapat
alsós fiúk: Fiáth-Töltéstava
alsós lányok: Ujhelyi-Mosonmagyaróvár
felsős fiúk: Ujhelyi-Mosonmagyaróvár
felsős lányok: Szigetköz-Darnózseli
középiskolás fiúk: Révai-Győr
középiskolás lányok: Berzsenyi-Sopron

2009/2010. évi megyei bajnokok

Egyéni
L-1 Németh Martina, Ujhelyi-Mosonmagyaróvár
L-2 Kurcsics Erika, Térségi-Kapuvár
L-3 Kustán Rebeka, Móra-Mosonmagyaróvár
L-4 Méhes Adrienn, Fiáth-Töltéstava
L-5 Tóth Alexandra, Krúdy-Győr
L-6 Márkus Eszter, Berzsenyi-Sopron
F-1 Csikár Ágoston, Deák téri-Sopron
F-2 Wisztercill János, Ujhelyi-Mosonmagyaróvár
F-3 Szentmihályi Dániel, Ujhelyi-Mosonmagyaróvár
F-4 Ekker Bálint, Szent Márton-Mosonmagyaróvár
F-5 Borbély Máté, Révai-Győr
F-6 Finszter Máté, Apor-Győr

Csapat
alsós fiúk: Ujhelyi-Mosonmagyaróvár
alsós lányok: Ujhelyi-Mosonmagyaróvár
felsős fiúk: Berzsenyi-Sopron
felsős lányok: Általános Iskola-Lövő
középiskolás fiúk: Széchenyi-Sopron
középiskolás lányok: Berzsenyi-Sopron